Nurofen 200 mg, 12 drajeuri

Nurofen 200 mg, 10 drajeuriNurofen 200 mg, 10 drajeuri
  • Nurofen 200 mg, 10 drajeuri

Nurofen 200 mg, 12 drajeuri

19,99 lei

Nurofen 200 mg drajeuri calmează eficace un spectru larg de dureri acute, ţintind sursa durerii. Substanţa activă este ibuprofen, având acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică.

Nurofen 200 mg drajeuri calmează eficace un spectru larg de dureri acute, ţintind sursa durerii. Substanţa activă este ibuprofen, având acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică.

Caracteristici
Substanta activaIBUPROFENUM
ActiuneCalmeaza durerea si reduce inflamatia si febra.
AfectiuneDurere/Nevralgie
Tip produsDrajeuri

Producator

Reckitt Benckiser

Mod de prezentare

Cutie cu 10 drajeuri

Ibuprofen 200 mg

Informații suplimentare

Producător

Reckitt Benckiser

Mod de prezentare

Pachet blistere

Gramaj

150 g – 250 g

Calmeaza durerea si reduce inflamatia si febra.

Adulți și copii de peste 12 ani: doza initială 2 drajeuri apoi 1 sau 2 drajeuri la intervale de 4 – 6 ore în funcție de necesități.

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Nurofen 200 mg, 12 drajeuri”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *